ماشین لباسشويی www.parsentekhab.com

نخستین نوع ماشین لباسشویی در سال ۱۷۹۷ اختراع شد و آن تخته شستشو بود، اما در سال ۱۸۷۴ ویلیام بلک استون، بازرگان و تولیدکننده ذرت اهل ایندیانا، برای همسرش یک هدیه تولد ساخت که ماشینی بود که کثیفی ها را از روی لباس ها می شست و پاک می کرد. این دستگاه شامل یک تغار چوبی بود که در آن یک تکه چوب تخت با شش میخ چوبی کوچک بود و یک دسته داشت که آن ها را جلو و عقب می برد. در سال ۱۹۰۰ میخ های فلزی جایگزین میخ های چوبی شدند. در ۱۹۰۶ موتور الکتریکی برای نخستین بار در این وسیله به کار گرفته شد.
برترین عنوان
Bosch 3/9

 

Pakshoma: از بهترین و به روز ترین مارکهای لباسشویی ایران (p). ABSAL: ما آبسال داشتیم 10 سال ازش کار کشیدیم آخ هم نگفته. (p).
Bosch: بوش عالی است.اما خدمات بسیار افتضاح.پس از 6 ماه کارکردن.برد دیجیتالش خراب شدوفعلا 1 ماهه که درستش نکردن (جاهدنیا). AEG: من 2 یک ماه است که جهازم را استفاده کردم و کلی هزینه برای مارک آ ا گ کردم. خدمات پس از فروش افتضاحی داره. بی ادبن. دفترچه راهنماش فارسی نیست و تعمیرکارهاش هم بلد نیستن درست کنن. خودشون هم گفتن که ما تجربی یا د گرفتیم.! الان خراب شده و من نتونستم از اون استفاده کنم. دریغ از یک لیباش شسته شده (فرین).
Snowa: بهترين كيفيت نسبت به قيمت (كاوه). ARJ: آشغال ساخته شده است نه ماشین لباسشویی (محمدرضایاری یان).
ABSAL: واقعا از خرید خود پشیمان هستم اصلا خوب نیست (نرگس فهیمی). ABSAL: man ali hastam 3 sale in mashino darim khily ham azash kar keshidi vali akh nagofte raziyam (shayan).کلید واژه ها :

ماشین لباسشويی , ماشین لباسشوئی