پارس انتخاب - راهنمای شما برای یک خرید موفق! www.parsentekhab.com

مذاکره با برندهاي خارجي براي توليد مشترک موبايل متوقف شد

رييس انجمن توليدکنندگان گوشي تلفن همراه گفت: مذاکره با برندهاي معتبر خارجي براي توليد مشترک گوشي تلفن همراه متوقف شده است.

احمد روضاتي اظهار داشت: هم اکنون مذاکره با برندهاي معتبر خارجي براي توليد مشترک گوشي تلفن همراه نتايج مشخصي نداشته است و هم اکنون نيز اين پروژه متوقف شده است.

وي افزود: شرکت‌هاي معتبر خارجي براي امضاي قرارداد با ايران در زمينه توليد مشترک گوشي تلفن همراه ضمانت‌هايي را درخواست کرده بودند که با توجه به شرايط به وجود آمده، امکان اعطاي چنين ضمانت‌هايي به طرف خارجي وجود ندارد.وي با اشاره به فعاليت روند توليد گوشي در بازار تلفن همرا کشور گفت: با توجه به شرايط فعلي بازار تلفن همراه و روند توليد گوشي تلفن همراه در داخل کشور که به کندي صورت مي‌گيرد، شرکت‌هاي توليدکننده داخلي در صورت تامين مالي مي‌توانند به راحتي به توليد گوشي تلفن همراه با تيراژ بالا بپردازند.

رييس انجمن توليدکنندگان گوشي تلفن همراه چندي پيش گفته بود که توليدکنندگان براي همكاري با برند‌هاي خارجي تنها به توليد مشترک خواهند پرداخت و انجمن توليدکنندگان گوشي تلفن همراه در حال مذاکره با پنج برند مطرح دنيا است که در صورت نهايي شدن يکي از اين برندها تمامي توليدکنندگان به صورت مشترک به توليد گوشي مي‌پردازند.منبع : آی تی ایران

کلید واژه ها :

موبایل تولید ایران ، تلفن همراه ، تولید موبایل در ایران ، موبایل تولید ایران ، تلفن همراه ، تولید موبایل در ایران