خانه پیشنهادات محبوب ترین ها تماس با ما درباره ما تبلیغات ورود
 
به نظر شما بهترین سرویس/مدل تلویزیون LCD کدام است؟
Panasonic
Snowa
Sony
Samsung
LG
JVC

نام:       
ایمیل:     
کد:
 
مقالات مرتبط
راهنماي خريد تلویزیون
تولید سیستم خاموشی خودکار تلویزیون
ثبت رکوردی جدید در تولید تلویزیونهای باریک
پلاسما یا ال سی دی کدامیک تکنولوژی برتر تلویزیونهای دیجیتال است
قیمت تلویزیونهای ال سی دی کاهش می یابد
کلید واژه ها
راهنمای خرید تلویزیون ، تلویزیون LCD ، تلویزیون HD ، راهنمای خرید تلویزیون ، تلویزیون LCD ، تلویزیون HD
ارسال برای دوستان
اگر از این مطلب خوشتان آمده و می خواهید آنرا برای دوستان خود ارسال کنید می توانید لینک آنرا از جعبه متن پایین کپی کرده و برای دوستان خود از طریق پست الکترونیک و یا یاهو مسنجر ارسال نمایید.


راهنمای خرید تلویزیون HD

شما می توانید تمام صفحات مشخصات فنی یک تلویزیون را به دقت و ضفحه به صفحه مطالعه کنید اما واقعیت این است که هیچ یک از این ها تضمین کننده کیفیت نمایش نیست.هنگامی که لحظه خرید فرا می رسد کیفیت واقعی در چشمان خریدار قرار دارد.

صفحه های نمایش بزرگ برای مشاهده تصاویر باکیفیت HD مناسب هستند اما از سوی دیگر عیب های تصویر را نیز بزرگ می کنند !هنگامی که به قصد خرید به فروشگاهی مراجعه می کنید معمولا تلویزیون هایی را می بینید که به منظور جلب توجه خریدار در بالاترین میزان شفافیت و کنتراست تنظیم شده اند و نیز معمولا تصاویر انیمیشن با ترکیب رنگ زیاد ،مانند انیمیشن داستان اسباب بازی،را به نمایش می گذارند،تصاویری که فاقد جزئیات دقیق در خود می باشند و لذا شما نمی توانید یک تلویزیون خوب را از بد تشخیص دهید.اما نگران نباشید ،راهنما خرید روش های خوبی به شما ارایه می کند که می توانید تلویزیون مطلوبتان را انتخاب نمایید.

عذاب آورترین تست برای هر نوع تلویزیون HD پخش یک مسابقه ورزشی بسیار پر تحرک و یا فیلمی از هالیووداست که سر شار از صحنه های اکشن پر تحرک باشد.کافی است شما به حرکات نامنظم و خطوط دندانه دار توجه کنید ، به ویژه هنگامی که دوربین حرکت خیلی سریعی داشته باشد، ومتعاقب آن  به دنبال لبه های تار،لرزان و پارازیت بگردید .این حالات به ویژه در مسابقه های اتومبیل رانی سرعت بیشتر آشکار می شود. همچنین به ژرفای سیاهی تصویر دقت کنید و ببینید آیا می توانید جزئیات دقیق آنچه را که در سایه قرار دارد ببینید یا نه.

 ورزش هایی که دارای حرکات تند باشند یکی از بهترین روش ها برای تست تلویزیون است.آیا توپ دارای شکل درستی است؟آیا می توانید علامت ها و نوشته های روی تابلو های تبلیغاتی اطراف ورزشگاه را بخوانید و جزئیات تماشا گران را ببینید؟آیا جزئیات زمین چمن کاملا مشخص است؟

 

به خودتان زحمت دهید و بیش از یک مرتبه به فروشگاه مراجعه کنید.تردید به دل راه ندهید ،کانال های مختلف را آزمایش کنید و از فزوشنده بخواهید تصاویری با محتوای متفاوت به شما نشان دهد.پس از مدتی متوجه برتری کیفیت تصویر یک تلویزیون بر دیگری خواهید شد.چنانچه فروشنده تمایل نداشت به شما اجازه دیدن تصاویر مختلف را بدهد و به شما در اتخاذ تصمیم کمک کند،می توانید فروشگاه دیگری را امتحان کنید.منبع : راهنمای خرید

Pars Entekhab