خانه پیشنهادات محبوب ترین ها تماس با ما درباره ما تبلیغات ورود
 
به نظر شما بهترین سرویس/مدل تلویزیون LCD کدام است؟
Snowa
Samsung
LG
JVC
Panasonic
Sony

نام:       
ایمیل:     
کد:
 
مقالات مرتبط
راهنمای خرید تلویزیون HD
راهنماي خريد تلویزیون
ثبت رکوردی جدید در تولید تلویزیونهای باریک
پلاسما یا ال سی دی کدامیک تکنولوژی برتر تلویزیونهای دیجیتال است
قیمت تلویزیونهای ال سی دی کاهش می یابد
کلید واژه ها
سیستم خاموشی خودکار ، تلویزیون ، تلوزیون ، خاموشی اتوماتیک تلویزیون ، سیستم خاموشی خودکار ، تلویزیون ، تلوزیون ، خاموشی اتوماتیک تلویزیون
ارسال برای دوستان
اگر از این مطلب خوشتان آمده و می خواهید آنرا برای دوستان خود ارسال کنید می توانید لینک آنرا از جعبه متن پایین کپی کرده و برای دوستان خود از طریق پست الکترونیک و یا یاهو مسنجر ارسال نمایید.


سئو
سئو و بهینه سازی سایت - رضا شیرازی
تولید سیستم خاموشی خودکار تلویزیون

سیستم جدید خاموشی تلویزیون در هنگام عدم حضور بیننده و یا به خواب رفتن بیننده در برابر تلویزیون توسط یکی از بزرگترین شرکتهای الکترونیکی جهان تولید و در نمایشگاه CES به نمایش گذاشته شد.

شرکت سونی در سری جدید تلویزیونهای خود با استفاده از حسگرهای حرکتی سیستمی را ارائه کرده است که در هنگامی که بیننده ای در مقابل دستگاه قرار نگرفته است به صورت خودکار خاموش می شود.

سری جدید تلویزیون های براویا با نام VES که به این حسگرها مجهز هستند در نمایشگاه اخیر CES در لاس وگاس به نمایش گذاشته شده است.

این حسگرها در صورتی که فرد در مقابل تلویزیون به خواب برود و یا در اثر فراموشی تلویزیون را روشن باقی بگذارد به صورت اتوماتیک دستگاه را خاموش می کند.

بر اساس گزارش زی نیوز، شرکت سونی از تابستان 2009 این حسگرها را به صورت جهانی در تمامی محصولات براویا مورد استفاده قرار خواهد داد.

 


منبع : خبرگزاری مهر

طراحی سایت در 24 ساعت